Fethullahçı Babanın Kızı Deniz Sefasında

2012-06-06 00:39:46
Fethullahçı Babanın Kızı Deniz Sefasında |  görsel 1

FETHULLAHÇI BABANIN KIZI DENİZ SEFASINDA

 

   Amerikancı, dinci-sömürgeci Fethullah Gülen casusunun Türkiye'deki adamlarından biri de Ayhan Bermek'tir. Ayhan Bermek 1985'lerden son yıllara kadar Japon firmasının temsilcisi olarak Tekofaks firmasını çalıştıran bir yeni-komprador kapitalisttir. Taş atmadan, kolu yorulmadan Japon elektronik mallarını Türkiye'de satarak 100 trilyonun üzerinde servet yapmıştır. Fethullah Gülen'in hararetli savunucusu olan Ayhan Bermek, Japon firmasının kompradorluğu elinden almasıyla birlikte bunalıma girmiş, bu kez Japonya'dan Suşi getirerek ülkede satmaya başlamıştır.

      Fethullahçı Bermek'in yeni-komprador kapitalistliği bununla da bitmiyor.

     Revizyonist hain Deng Siao-ping'in Çin'i kapitalist-emperyalist bir ülke haline getirmesi Bermek gibi Fethullahçı tiplerin ekmeğine yağ sürdmüştür. Ve Fethullahçı baba kızı Hande Bermek Başoğlu'nu da yeni-komprador kapitalist olarak Çin pazarına sokmuştur.

     Fethullahçı Bermek'in komprador kızı Çin'li kapitalist hainler sayesinde kazandığı paralarla iki oğlu ve eşiyle birlikte Bodrum'da denize girerek tatil keyfi sürüyor. Halka din vaazeden Fethullahçı baba nedense kızının külot-sütyen deniz sefası yapmasını "günah"tan saymıyor.

     Yeni-komprador kapitalist Hande Bermek Başoğlu kapitalist faaliyetleri konusunda bakın neler diyor:

     Hande Bermek Başoğlu yeni işle ilgili şunları anlatıyor:
 

     “Eşim Murat bu oyuncağı Çin’de görmüş. Türkiye’ye getirmek istedik. bobblehead.com.tr adresli bir internet sitesi kuruyoruz. Bu siteden insanlar bize fotoğraflarını yollayacak. Biz de Çin’de bir hafta içinde onların birebir heykelciğini yaptıracağız. Bunlar nikâh şekeri olarak da kullanılabilecek. Site 1 aya açılır. Murat Çin’de anlaşmaları yapıyor. Oyuncağın adını ‘Minik Sen’ koymayı düşünüyoruz. Hediyelik işini daha da büyüteceğiz.”

29692
0
0
Yorum Yaz